Prihláška

Autoškola TINKA, Prešov - Motocykel

Elektronická prihláška

Po odoslaní nasledujúceho formulára, nezáväznej prihlášky, najskôr obdržíte automatickú odpoveď. Následne Vás budeme kontaktovať, aby sme si vyjasnili možnosti prípadnej dohody o Vašom absolvovaní kurzu u nás, za účelom získania vodičského oprávnenia.

12 + 12 =

Zákazník elektronickým vyplnením a potvrdením udeľuje správcovi systému, ktorým je Marek Sasarák – Autoškola TINKA súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré uviedol vo formulári, v zmysle § 11 zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Údaje budú použité vo vlastných informačných systémoch za účelom administratívneho využitia. Súhlas je poskytnutý automaticky na dobu 10 rokov. Zákazník môže správcu systému požiadať o výmaz osobných údajov, a to písomnou formou na adresu sídla spoločnosti Pavla Horova 6320/20, 080 01 Prešov. Údaje budú vymazané do 7 dní od obdržania žiadosti. V prípade, že zákazník nesúhlasí s poskytnutím osobných údajov elektronickou formou môže využiť inú formu rezervácie.

Zásady ochrany osobných údajov / GDPR

Váhate s odoslaním prihlášky? Ide o nezáväznú prihlášku, takže kým sa skutočne stanete našim klientom, ubehne ešte nejaký čas, počas ktorého môžete bez udania dôvodu od kurzu u nás odstúpiť. Je normálne si urobiť prieskum trhu, pozrieť aj iné ponuky, opýtať sa známych, dať na odporúčania kamarátov. No predsa len skúste dať šancu aj nám, kontaktujte nás nejakou formu. Nič za to nedáte a minimálne získate väčší prehľad v ponukách autoškôl, ich prístupe. Možno práve naša autoškola je šitá na Vašu mieru… Veľmi radi vyhovieme všetkým Vašim nárokom, ktoré nepôjdu pod naše vysoké štandardy. U nás je každý slušný klient VIP!

PhDr. Marek Sasarák

majiteľ, Autoškola TINKA

Dávame Vám do pozornosti:

AutoObuv.sk | Autovybava.sk | e-Pneumatiky.sk | Portsystem.sk

Zdieľaj to